Kde jsem: Katalog > Elektrospotřebiče > Myčky >

ELECTROLUX ESF 6161 (myčka nádobí,60cm,bílá)

ELECTROLUX ESF 6161 (myčka nádobí,60cm,bílá)

Cena produktu ELECTROLUX ESF 6161 (myčka nádobí,60cm,bílá) není známa.

 

Popis produktu ELECTROLUX ESF 6161 (myčka nádobí,60cm,bílá): - 12 jídelních souprav - plně automatický program - tato myčka je natolik inteligentní, že je schopna sama "myslet". Je plně automatická a schopná rozpoznat množství vloženého nádobí i stupeň jeho... > více informací


ELECTROLUX ESF 6161 (myčka nádobí,60cm,bílá) - popis

nahoru

- 12 jídelních souprav - plně automatický program - tato myčka je natolik inteligentní, že je schopna sama "myslet". Je plně automatická a schopná rozpoznat množství vloženého nádobí i stupeň jeho znečištění a podle toho upravit mycí program tak, že se spotřebuje přesně tolik vody a energie, kolik je k dokonalému umytí potřeba - zpožděný start - LED displej

Výrobce Electrolux

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ELECTROLUX ESF 6161 (myčka nádobí,60cm,bílá) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Mikrovlnné trouby nebo Ohřívače vody, Odsavače par, Odvlhčovače vzduchu.

Nejlevnější ELECTROLUX ESF 6161 (myčka nádobí,60cm,bílá) akční ceny - Levné ELECTROLUX ESF 6161 (myčka nádobí,60cm,bílá)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější ELECTROLUX ESF 6161 (myčka nádobí,60cm,bílá) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější ELECTROLUX ESF 6161 (myčka nádobí,60cm,bílá) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Myčky.